اداره تبلیغات اسلامی
افنان، رسانه دین در شهرستان تنگستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

پیوندهای مفید

مطالب ویژه پایگاه

← آمار پایگاه

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
پخش زنده حرم

مشارکت 70 هیئت مذهبی در برگزاری مراسم نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 19 اردیبهشت 96 با اعلام خبر گفت: علمای دین عموم مومنین و منتظران و عاشقان امام عصر حضرت بقیه الله الاعظم(عج) را به احیای این شب عزیز و دعا برای سلامتی و تعجیل در ظهور ولی عصر(عج) دعوت کرده اند.


ادامه مطلب

برگزاری 15 مراسم محوری نیمه شعبان در تنگستان

به روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 19 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: جشن نیمه شعبان امروز نیز با محتوای بهتر و تاثیرگذارتر و با شیوه های جدید و به منظور شناخت صحیح شخصیت حضرت مهدی (عج) و حرکت در راستای تعجیل در ظهور این امام همام برگزار می‌شود.


ادامه مطلب

اعزام 35 مبلغ و مبلغه به مناسبت نیمه شعبان در تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 19 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: توجه جدی به مباحث انتظار و ولایت فقیه را به‌عنوان اساسی‌ترین موضوعاتی دانست که مبلغان به آنها می‌پردازند و مردم را نسبت به حضرت ولی‌عصر (عج) و بحث مهدویت بیشتر آشنا می‌کنند.


ادامه مطلب

برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان در اهرم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 19 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: نیمه ‏شعبان در اذهان شیعیان و محبان اهل‌‏بیت(ع)، به‌عنوان روز میلاد نجات‌بخش موعود معنا و مفهوم می‌یابد و نیمه شعبان روز میلاد بزرگ مردى است که انسانیت، ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت ‏براى پای‌بوس قدمش لحظه شمارى می‌کند.


ادامه مطلب

برپایی احیای نیمه‌شعبان در 10 مسجد تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 19 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: مراسم احیای نیمه شعبان همراه با قرائت دعای کمیل،زیارت عاشورا و فرازی از مناجات شعبانیه با مداحی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) از جمله برنامه های این مراسم معنوی است.


ادامه مطلب

جوانى از حساسترین دوران زندگى است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام سید محمد حسینی 18 اردیبهشت 96 ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: بى تردید جوانى از حساسترین و پرمخاطره ترین دوران زندگى است و جوان با همه تواناییها، به خاطر حساسیت مقطع سنى، مشکلات،کمبودها و واقعیات انکار ناپذیر دارد.


ادامه مطلب

حضرت علی اکبر(ع)بسیار فروتن بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام حسن محمدزاده 18 اردیبهشت 96 گفت: حضرت علی اکبر(ع) بسیار فروتن بود و از تکبر نفرت داشت و اکثر اهل جهنم راگردن فرازان و سرکشان می‌دانست و نه تنها برانسانها بلکه برحیوانات نیز شفقت داشت و با مهربانی و ملایمت و انصاف با آنان‌رفتار می‌کرد.


ادامه مطلب

برگزاری ایستگاه بزرگ صلواتی در روز نیمه شعبان در اهرم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 19 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: نیمه ‏شعبان در اذهان شیعیان و محبان اهل‌‏بیت(ع)، به‌عنوان روز میلاد نجات‌بخش موعود معنا و مفهوم می‌یابد و نیمه شعبان روز میلاد بزرگ مردى است که انسانیت، ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت ‏براى پای‌بوس قدمش لحظه شمارى می‌کند.


جوانان، بازوی قدرتمند دفاع جامعه اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام مهدی زهرایی 17 اردیبهشت 96 در مسجد روستای تیمورآباد دلوار گفت: جوانان، بازوی قدرتمند دفاع و سازندگی هر جامعه و تأثیر‌گذارترین افراد در تحولات جامعه‌اند و ویژگی‌های جوان آنقدر مهم و با ارزش است که در تشکیل حکومت جهانی امام عصر (عج) چشمگیر و نمایان است.

ادامه مطلب

امام سجاد (ع) در حوزه عمل فردی سرمشق اخلاق بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام سید محمد حسینی 15 اردیبهشت 96 گفت: امام سجاد (ع) خود در حوزه عمل فردی و شخصی سرمشق اخلاق و گذشت و رفتارهای هنجاری و پسندیده بود.


ادامه مطلب

صحیفه سجادیه از بزرگترین سرار الهی به شمار می‌رود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام مهدی زهرایی 15 اردیبهشت 96 گفت: کتاب شریف صحیفه سجادیه که حاوی ادعیه و مناجات‌های چهارمین پیشوای شیعیان است، یکی از بزرگترین و مهمترین گنجینه‌های حقایق و اسرار الهی به شمار می‌رود.


ادامه مطلب

اعزام 50 مبلغ به مراسم اعتکاف تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 2 اردیبهشت 96 با اعلام خبر گفت: در مراسم اعتکاف خیل عظیمی از مشتاقان و جوانان حضور پیدا کردند که این سنت حسنه تأثیر بسیار زیادی دارد و تأثیر این سه روز اعتکاف و خلوت‌گزینی در مساجد در زندگی یک سال فرد تأثیر خاص خود را دارد.


ادامه مطلب

اعزام 36 مبلغه به محل های اعتکاف تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 2 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: پاسخگویی به مسائل شرعی و شبهات دینی، سخنرانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و وفات حضرت زینب کبری (س)، قرائت ادعیه از فعالیت های مهم مبلغه های اعزامی به مساجد است.


ادامه مطلب

اعزام 86 مبلغ و مبلغه در مراسم اعتکاف تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 2 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: مبلغین و روحانیون با همکاری هیئت امناء مسجد و هیئت مذهبی و اقشار تأثیرگذار فعالیت هایی مانند برگزاری مسابقات فرهنگی، برپایی گفتمان دینی، جلسات دعا و نیایش و قرآن کریم و بیان احکام و معارف اسلامی در مسجد انجام دادند.


ادامه مطلب

برگزاری 389 ساعت تبلیغ در اعتکاف تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 2 اردیبهشت 96 با اعلام این خبر گفت: در مراسم معنوی اعتکاف علاوه بر سخنرانی برنامه های متنوعی مانند آموزش احکام، پاسخ به سوالات و شبهات دینی توسط مبلغان، برپایی نماز جماعت، مناجات و راز و نیاز و برپایی حلقه های معرفت توسط مبلغ و مبلغه ها اجرا شد.

ادامه مطلب

درباره پایگاه

پایگاه اطلاع رسانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تنگستان
مدیر پایگاه : روابط عمومی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • از عملکرد اداره تبلیغات اسلامی تنگستان چقدر راضی هستید؟
نویسندگان

اوقات شرعی

حدیث

 • کد نمایش افراد آنلاین
 • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic