تبلیغات
اداره تبلیغات اسلامی - مطالب اسفند 1395
اداره تبلیغات اسلامی
افنان، رسانه دین در شهرستان تنگستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

پیوندهای مفید

مطالب ویژه پایگاه

← آمار پایگاه

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
پخش زنده حرم

برگزاری مراسم ولادت حضرت زهرا(س) در 100 مسجد تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 25 اسفند 95 با اعلام این خبر گفت: هماهنگی با روحانیان بومی و مستقر برای اجرای مراسم و ایراد سخنرانی، دعوت از سخنرانان و مداحان در مراسم، برنامه قرآنی، جلسات هماهنگی و برنامه ریزی با مسئولان هیئات مذهبی، هماهنگی با هیئات مذهبی خواهران برای همکاری و اجرای برنامه ها، برنامه های اداره در این روز است.


ادامه مطلب

برگزاری اختتامیه کلاس های قرآن سال 95 در تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 25 اسفند 95 با اعلام این خبر گفت: کلاس های آموزشی مانند روخوانی و روانخوانی، حفظ و مفاهیم قرآن،احکام،وضو و نماز و آشنایی با معصومین و پیامبران، از مهمترین برنامه های خانه های قرآن شهری و روستایی و مراکز قرآنی بوده است.

ادامه مطلب

راه های جمع اوری هزینه های مالی مراسم و برنامه های فرهنگی

تامین هزینه های اجرای مراسم و برنامه های فرهنگی و مذهبی همواره یکی از دغدغه های اصلی همه دست اندرکاران فعالیت های فرهنگی مذبی بوده و هست. از این رو بر آن شدیم راه هایی جهت تامین هزینه فعالیت های ترویج دین پیشنهاد نماییم. امید با کم شما عزیزان راه حل های دیگری نیز به این موارد اضافه گردد.

ادامه مطلب

ثبت نام 99 مبلغ تنگستان در سامانه سجام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 24 اسفند 95 با اعلام این خبر و بیان اینکه تبلیغ دینی شناساندن باورها، عقاید و ارزش‌ها به دیگران است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی سامانه‌ای به نام "سجام" (سامانه جامع اعزام مبلغ) راه‌اندازی کرده که همه مبلغانی که ظرفیت تبلیغ دارند در این سامانه ثبت نام کرده‌اند.
حجت الاسلام بحرینی

ادامه مطلب

برگزاری اعتکاف در سه مسجد اهرم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 23 اسفند 95 با اعلام این خبر و بیان اینکه اعتکاف از سنت های نبوی است اظهار داشت: اعتکاف فرصت مناسبی است برای عبادت و تفکر و انس با خداوند متعال که به‌یقین بهره بردن از فضای معنوی اعتکاف، موجب راه‌یابی انسان مؤمن به مراحل کمال می‌شود.


ادامه مطلب

فرزندآوری و فرزندپروری یک افتخار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 22 اسفند 95 در مسجد ابوالفضل (ع) روستای گادویی گفت: آنچه داز روایات برمی آید رسالت بانو ام البنین (س) فرزند آوری و تربیت فرزندان مطیع امر مولا بوده است و لذا فرزندآوری و فرزندپروری برای زنان جامعه اسلامی ما یک افتخار است.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه استاد اجرایی اعتکاف در اهرم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 22 اسفند 95 در این جلسه با اشاره به اهمیت والای مراسم معنوی اعتکاف در جامعه، بر لزوم هماهنگی در اجرایی برنامه فرهنگی در سطح شهر تاکید کرد و گفت: مراسم معنوی اعتکاف بهترین فرصت برای جواب دادن به مسائل شرعی و اعتقادی و شبهات معتکفین که بیشتر از نسل جوان می باشند است.
 

ادامه مطلب

ثبت 21 هیئت مذهبی تنگستان در سامانه طوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 22 اسفند 95 با اعلام این خبر و در خصوص هدف راه اندازی سامانه «طوبی» گفت: سامانه طوبی با هدف ثبت هیئت های مذهبی، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و شاعران آیینی و سایر تشکلهای دینی در سراسر کشور توسط سازمان تبلیغات اسلامی طراحی شده است.


ادامه مطلب

آمادگی ۲1 مسجد تنگستان برای برگزاری مراسم اعتکاف

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 22 اسفند 95 در جلسه اجرای اعتکاف با اعلام این خبر گفت: مساجدی می‌توانند آماده برگزاری مراسم اعتکاف شوند که شرایط این مراسم را داشته باشند، چراکه سه روز معتکفین در این مساجد بیتوته کرده و به راز و نیاز با معبود خویش می‌پردازند که بی‌گمان اعتکاف سبب تزکیه نفس و نزدیکی به درگاه الهی می‌شود.


جلسه روحانیون مستقر در روستای محمد عامری تنگستان

جلسه روحانیون مستقر در روستای محمد عامری تنگستان

ادامه مطلب

ثبت اطلاعات 127 مبلغ و مبلغه تنگستان در سامانه سجام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 21 اسفند 95 با اعلام این خبر گفت: این تعداد مبلغ و مبلغه، مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، تحصیلات حوزوی، دانشگاهی و غیردانشگاهی، محل تولد، محل تبلیغ و محل زندگی را ثبت کرده‌ اند.


ادامه مطلب

اردوی 200 نفره قرآن آموزان در تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 15 اسفند 95 گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته قرآنی بوشهر 200 قرآن آموز 14 اسفند 95 اهرم به اردوی قرآنی یک روزه با هزینه کامل تأمین شده توسط خیرین قرآنی شهرستان اعزام شدند.

ادامه مطلب

توزیع 100 جلد قرآن در تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 18 اسفند 95 با اعلام این خبر گفت: اهداف و سیاست‌های سازمان تبلیغات اسلامی مبتنی بر جامعه سالم بر اساس آموزه‌های دین مبین اسلام که همان مبانی قرآنی است، بنا شده است و در همین راستا و در مناسبت های مختلف، از طریق توزیع قرآن در راستای آموزش این مهم مورد توجه قرار می گیرد.


ادامه مطلب

امروز همه باید مبلغ دین باشند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 17 اسفند 95 در مسجد امام رضا(ع) روستای عالی چنگی گفت: پیامبر اسلام دو امانت گرانبها در میان امت باقی گذاشته اند که همه ما باید امانت دار باشیم و یکی از اشتباهاتی که در زمینه مسائل فرهنگی کرده ایم آن است که کار تربیت دینی و تبلیغ دین را فقط به سیستم اداری سپرده ایم.

ادامه مطلب

برگزاری محفل قرآن در روستای محمد عامری تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 17 اسفند 95 گفت: به مناسبت هفته قرآنی بوشهر محفل انس با قرآن در روستای محمد عامری تنگستان با تلاوت قاری بین المللی استانی عباس هاشمی و قاریان نوجوان روستا 16 اسفند 95 برگزار شد.


ادامه مطلب

 
 • تعداد صفحات :3
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 

درباره پایگاه

پایگاه اطلاع رسانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تنگستان
مدیر پایگاه : روابط عمومی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • از عملکرد اداره تبلیغات اسلامی تنگستان چقدر راضی هستید؟
نویسندگان

اوقات شرعی

حدیث

 • کد نمایش افراد آنلاین