تبلیغات
اداره تبلیغات اسلامی - مطالب دی 1395
اداره تبلیغات اسلامی
افنان، رسانه دین در شهرستان تنگستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

پیوندهای مفید

مطالب ویژه پایگاه

← آمار پایگاه

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
پخش زنده حرم

دوری از قرآن و اهل بیت خسارت بار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 28 دی 95 در مسجد روستای زیراهک تنگستان گفت: زسول خدا امت خود را سفارش نموده است که همیشه در پناه قرآن و اهل بیتش باشند و دوری از این دو گوهر گرانبها خسارت بار برای مسلمین است.


ادامه مطلب

تقویت مسجد وظیفه همگانی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 28 دی 95 در مسجد ابوالفضل العباس(ع) روستای سمل گفت: رسول خدا فضیلت عالم را نسبت به عابد مانند فضیلت ماه شب چهارده به نسبت سایر ستارگان دانسته اند.

ادامه مطلب

ثبت نام 13 هیئات مذهبی تنگستان درسامانه طوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 28 دی 95 با اعلام این خبر گفت: سامانه طوبی با هدف یکپارچه سازی ثبت اطلاعات کانون ها، مداحان و هیئات مذهبی و تشکل های زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی، راه اندازی شده است.

وی افزود: پس از بررسی مدارک و طی مراحل اجرایی، مجوز فعالیت و کد شناسایی به تشکل هایی که اقدام به ثبت اطلاعات خود کرده اند، ارائه خواهد شد و اجرای طرح ساماندهی هیئات در فعال شدن هیئات ‌مذهبی و تحکیم رابطه اعضای هیئت نقش مؤثری دارد.

اعزام 5 مدیر فعال خانه قرآن روستایی تنگستان به اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 28 دی 95 گفت: 5 مدیر فعال قرآنی تنگستان به اردوی توان افزایی مدیران قرآنی که در تاریخ های دهم، یازدهم و دوازدهم بهمن 95 در اصفهان برگزار می‌ شود اعزام می شوند.

ادامه مطلب

احداث 5 خانه عالم خیّر ساز در تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی گفت: به همت مردم خداجوی و مؤمن شهرستان تنگستان، 5 باب خانه عالم در حال ساخت است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تنگستان در ادامه سخنان خود اظهار داشت: هزینه ساخت این خانه های عالم توسط مردم تأمین شده است.

وی افزود: این خانه ها در روستاهای زیراهک، باغک جنوبی، گورک، بنیون و انبارک قرار دارد که هم زمین آنها توسط مردم اهداء شده و هم مردم 50 درصد از هزینه ساخت را تأمین و احداث کردند.

حجت‌الاسلام بحرینی 28 دی 95 در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با پی گیری های انجام شده در سال جاری برای 2 باب از این خانه های عالم اعتبار جذب شده است.

کارگاه آموزشی 'سبک زندگی قرآنی' در تنگستان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 گفت: کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی به همت خانه قرآن شهری طوبی اهرم به‌عنوان خانه قرآن محوری در اجرای این طرح و باشرکت مربیان، فعالان قرآنی، 30 دی 95 در تنگستان برگزار می‌شود.


ادامه مطلب

مسلمانان امروز جان و مال و وطن مشترک دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 27 دی 95 در مسجد امام حسین(ع) اهرم با اشاره به آیه 103 سوره آل عمران گفت: مسلمانان امروز جهت پیوند به حبل الهی و دوری از اختلاف و رویایی همه جانبه با استکبار جهانی علاوه بر اصول دین، جان و مال و وطن مشترک دارند.

ادامه مطلب

ثبت 5 کانون فرهنگی تبلیغی تنگستان درسامانه طوبی

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 با بیان این خبر گفت: در راستای ابلاغ دستور العمل ثبت تشکل های دینی در سامانه نرم افزاری طوبی، این اداره نیز در اجرای ابلاغیه مذکور اقدام به ثبت نام کانون های فرهنگی و تبلیغی شهرستان نموده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تنگستان اظهار داشت: کانونهای فرهنگی تبلیغی فرهنگی شهرستان در اجرای طرح تابستانی و گفتمانهای دینی و برنامه های فرهنگی مشارکت و تعامل دارند.

فعالیت 111 مبلغ و مبلغه در شهرستان تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 با اعلام این خبر، گفت: با توجه به اهمیت حضور مبلغین در بین آحاد مردم جهت ترویج دین مبین اسلام، 111 نفر از مبلغین و مبلغات بومی شهرستان تنگستان، در مناطق مختلف شهری و روستایی این شهرستان به اجرای برنامه ­های فرهنگی و مذهبی می ­پردازند.
رئیس تبلیغات تنگستان

ادامه مطلب

لزوم ثبت نام مداحان تنگستان در سامانه طوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 گفت: تمامی مداحان اهل بیت(ع) لازم است برای دریافت تأییدیه های لازم در سامانه اینترنتی طوبی ثبت نام کنند.

ادامه مطلب

ثبت نام 88 مبلغ تنگستان در سامانه سجام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 با اعلام این خبر،گفت: این سامانه به منظور تسهیل اعزام و تایید احکام و ثبت سوابق فعالیت های تبلیغی و صدور سوابق مبلغان ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: همچنین درخواست و اعلام نیاز مبلغ برای ایام و مناسبت های مختلف در این سامانه طراحی شده که همه مبلغان و مبلغات می‌توانند در آن ثبت‌نام و اعلام همکاری کنند.


ادامه مطلب

ضرورت تسریع ثبت نام مداحان و ذاکرین تنگستان در سامانه طوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 گفت: باتوجه به حساسیت موضوع و ساماندهی مادحین و شعرا، مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) باید در اسرع وقت اطلاعات خود را در سامانه طوبی وارد کنند.

ادامه مطلب

برگزاری جشن تکلیف با حضور روحانی مستقر در اهرم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام حسین علویان 26 دی 95 در این مراسم با اشاره به تکلیف انسان در برابر خداوند متعال گفت: همه ما از سن تکلیف مکلف و موظف به رعایت آداب شرعی اسلامی هستیم و باید در مسیر درست قدم برداریم.
جشن تکلیف تنگستان

ادامه مطلب

اعزام مبلغ دینی به طرح فلاح در تنگستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 گفت: حجت‌الاسلام حسین علویان روحانی مستقر و از مبلغان شهرستان تنگستان جهت همکاری با کمیته امداد خمینی(ره) این شهرستان اعزام شد.

وی در معرفی طرح فلاح گفت: این طرح شامل برنامه ها و مراسم خانگی و محلی است که توسط مبلغان دینی اجرا و راه صحیح زندگی کردن و رستگاری را به خانواده های مورد حمایت آموزش می دهد.


ادامه مطلب

آغاز ثبت نام هیئات مذهبی تنگستان در سامانه طوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل بحرینی 26 دی 95 گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده و اعلام عمومی، ثبت نام هیئات مذهبی تنگستان در سامانه طوبی آغاز شده است.
سامانه طوبی

ادامه مطلب

 
 • تعداد صفحات :2
 • 1  
 • 2  
 

درباره پایگاه

پایگاه اطلاع رسانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تنگستان
مدیر پایگاه : روابط عمومی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • از عملکرد اداره تبلیغات اسلامی تنگستان چقدر راضی هستید؟
نویسندگان

اوقات شرعی

حدیث

 • کد نمایش افراد آنلاین